Kontakt


ul. Sikorskiego 19, 10-088 Olsztyn

89 537 08 75
604 113 541, 882 040 050

saunahurt@saunahurt.pl

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami Saunahurt? Podaj swój adres i zapisz się na newsletter.

Widok:

Kafelki Lista

urządzenia do aromaterapii

Hoyrykivet

Nawilżacz Hoyrykivet (dwie kamienne kostki) wykonane ze steatytu.   Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku pokazującego efekt i działanie nawilżacza. Wymiary jednego nawilżacza: 8,5 x 8,5 x 6 cm Kupić produkt możesz pod tym linkiem.

czytaj więcej

Loylyn Lahde

Lyolyn Lahde - kamienny nawilżacz do sauny suchej. Wykonany ze steatytu. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku pokazującego efekt i działanie nawilżacza. Wymiary nawilżacza: 11,8 x 8,9 cm. Podoba Ci sie produkt? Chciałbyś kupić? Wejdź na strone z materiałami do sauny.

czytaj więcej

Saunabajari - nawilżacz

Saunabajari to kamienny - wykonany ze steatytu - nawilżacz powietrza do sauny. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku pokazującego efekt i działanie nawilżacza. Wymiary nawilżacza: 9,5 x 8,6 cm. Zakupu produktu możesz dokonać na stronie sklepu internetowego: Saunabajari

czytaj więcej

Saunabriha - Nawilżacz powietrza

Nawilżacz powietrza do sauny -Saunabriha- wykonany ze steatytu. Bez obaw może być używany w piecach do sauny. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu pokazującego działanie nawilżacza do sauny Saunabriha. Wymiary nawilżacza: 8,3 x 9,5 cm. Jesli interesuje Cię ten produkt i jesteś zainteresowany jego kupnem to zapraszam na stronę...

czytaj więcej

Saunakko - Nawilżacz do sauny

Mały i prosty w użytkowaniu nawilżacz do sauny Saunakko. Wykonany ze steatytu. Przeznaczony do piecy do sauny. Wymiary nawilżacza (średnica): 5,5 x 6,0 cm. Jeśli podoba Ci się produkt to jego zakupu możesz dokonać na tej stronie.

czytaj więcej

Saunatroikka - Nawilżacz powietrza

Saunatroikka to jeden z najciekawszych nawilżaczy do sauny. Wykonany ze steatytu. Może być bez przeszkód uzywany w piecach do sauny. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku pokazującego efekt i działanie nawilżacza. Wymiary nawilżacza (śr. x wys.): 8,6 x 9,5 cm Zakupu produktu można dokonać pod adresem Saunaonline...

czytaj więcej

Serce sauny

Nawilżacz powietrza do sauny - Serce sauny. Do środka wlewa się wodę. Miseczkę można wypełnić dołaczonymi kamieniami lub bryłkami soli. Do wody można dodac olejki zapachowe. Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem to możesz do kupić na stronie Saunaonline.pl.

czytaj więcej

Sisukas - Nawilżacz powietrza, aromaterapia

Sisukas to niewielki nawilżacz powietrza. Wykonany ze steatytu. Przeznaczony do używania w piecach do sauny. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku pokazującego efekt i działanie nawilżacza. Wymiary nawilżacza: 5,6 x 8,2 cm. Produkt możesz kupić stronie sklepu - nawilżacz do sauny.

czytaj więcej

Pompa esencji zapachowych do sauny

Pompa esencji zapachowych to bardzo przydatne urządzenie jeśli lubimy korzystać z aromaterapii podczas kąpieli w saunie. Urządzenie samo będzie podawać olejek zapachowy podczas gdy Ty będziesz się relaksować. Jeśłi chciałbyś kupic i wykorzystać aromaterapię w swojej saunie przejdź na strone sklepu. Kliknij tutaj.

czytaj więcej

Sauna polewajka - nawilżacz do sauny

Sauna polewajka to ciekawy dodatek urozmaicający kąpiel w saunie. Dzięki niemu zapewnieniu sobie w miarę stałą i regularną dawkę wilgotności. Jest to proste, aczkolwiek bardzo ciekawe urządzenie. Składa się z dwóch misek. Większa wisi u góry. Jej pojemność to około 2 litry. W dnie znajduje otwór do skapywania...

czytaj więcej

Prowadzimy sprzedaż pełnego asortymentu poniższych firm

Tagi