Kontakt


ul. Sikorskiego 19, 10-088 Olsztyn

89 537 08 75
604 113 541, 882 040 050

saunahurt@saunahurt.pl

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami Saunahurt? Podaj swój adres i zapisz się na newsletter.

Hygromatik - Nowoczesny generator pary

Generator pary Hygromatik
Generator pary hygromatik

Zapytaj o cenę (dla producentów saun)

Wpisz swój adres email, a wyślemy Ci maila z informacją o cenie tego produktu:


Hygromatik to nowoczesny generator pary do łaźni parowej. Urządzenie przeznaczone do pomieszczeń o kubaturze do 7,5 m3. Zastosowany może byc zaróno w łaźniach prywatnych jak i publicznych.
Bardzo dużą zaletą jest to, że może pracować zarówno na wodzie wodociągowej jak i na wodzie dodakowo zmiękczonej lub nawet zdemineralizowanej. Jego użytkowanie jest bardzo łatwe i bezpieczne. Posiada szereg zapezpieczeń jak np. czujnik poziomu wody czy zabezpieczenie przed przegrzaniem. Ponadto program ECO oraz elektroniczne sterowanie całym procesem wytwarzania pary.

Nowoczesnej technolgii towarzyszy również odpowiedni wygląd urządzenia i sposób sterowania. Smukła i płaska obudowa ułatwia znalezienie odpowiedniego miesjca dla generatora. Zawieszony na ścianie zajmuje naprawdę niewiele miejsca.

Jeśli chodzi o sterowanie to generatory oary Hygromatik dostępne są w dwóch wersjach. Można wybrać generator z panelem sterującym wbudowanym w sam generator (touch spa). Jest to dotykowe urządzenie, za pomocą którego w bardzo prosty i intuicyjny sposób, steruje się pracą urządzenia. Jest to bardzo dobre rozwiazanie do miejsc publicznych. Generator pary zamontowany jest w tedy w miejscy dostepnym tylko dla personelu i nikt inny nie może go włączyć czy wyłączyć lub zmienić jego parametry pracy. 
Druga możliwość to generator z bezprzewodowym pilotem (touch remote spa). Wygląd panelu i pilota oraz obsługa są bardzo podobne. Jest to o tyle bardzo wygodne, że pilot możemy zabrać ze sobą do łaźni. Pozwala to na szczególny komfort podczas korzystania z kąpieli w łaźni parowej.

Istnieje możliwośc dokupienia pilotu do generatora z wbudowanym panelem sterującym.

Jesli jesteś zainteresowany nowoczesnym generatorem pary HYGROMATIK i chciałbyś go kupić, przejdź do sklepu z materiałami do budowy łaźni Steamshop.pl

wróć

Prowadzimy sprzedaż pełnego asortymentu poniższych firm

Tagi